Moszkító-meter 2016. 10. 03.

Nincs szúnyog. Meleg időben megfelelő viselet a póló, vagy a rövidnadrág. A szúnyogriasztót otthon hagyhatjuk.

Minősített programok

Erdei iskolánk 2015-től az Országos Erdészeti Egyesület Erdei Iskola Szakosztálya által kibocsátott „Minősített Erdészeti Erdei Iskola” tanúsítvánnyal rendelkezik.

Gemenc Erdészeti Erdei Iskola egész évben, a szorgalmi időszakhoz, illetve nyári szünidőhöz igazodóan korosztálynak megfelelően kínák egy- illetve többnapos erdei iskolai programokat.

Az erdei iskola szakmai munkáját erdőpedagógus irányítja, a különböző foglalkozásokat a Gemenc zrt. erdészei, erdőmérnökei, nyugdíjas szakemberei illetve környékbeli népművészek, pedagógusok, halászok, méhészek, íjászok elhivatott csapata tartja.

Minden, ami Gemenc (2 napos program)

Élet a gemenci ártéren  (3 napos program)

Természetismereti kalandozások Gemencen (5 napos program)